کفپوش بتنی پرسی 20*20 طوسی

kbp-104
موجود
کفپوش بتنی پرسی 20*20 طوسی
سایر محصولات مرتبط با این محصول

کفپوش بتنی پرسی 20*20 طوسی

کفپوش بتنی پرسی(پیورس بتنی)

شركت کیان برنا در راستاي توليد  كفپوش بتنی و جداول بتنی خود از روش خشک متراكم استفاده مينمايد كه با آخرين دستگاه هاي روز دنيا مبادرت به توليد كفپوش بتنی نموده است. كفپوش بتني توليدي اين شركت به صورت ٢ لايه تولید مي شود. رويه كفپوش بتنی و زيره كفپوش بتنی هر كدام توضيحات و روش اختلاط خود را دارد.

 

لایه رویه کفپوش بتنی (فیس کفپوش)

رويه كفپوش بتني عبارت است از يك لايه ٢ تا ٥ ميليمتر كه در اصطلاح فيس كفپوش بتنی هم نام دارد كه در حقيقت تمام رخ و ظاهر كفپوش بتنی به اين لايه بستگي دارد. دانه بندي یا مش بندی مواد مصرفي و نوع اختلاط رويه كفپوش بتنی همه باعث زيبايي و مقاومت هر چه بهتر كفپوش بتنی ميشود. در صورت استفاده از مواد بي كيفيت و دانه بندي نامناسب همه و همه باعث ساييده شدن كفپوش بتنی و از بين رفتن كفپوش بتنی به مرور زمان ميشود. در حقيقت تمام كيفيت يك كفپوش بتنی به اين لايه بستگي دارد كه يك توليد كننده خوب كفپوش بتنی بايد به اين موضوع بسيار اهميت بدهد. 

 

لایه زیرین کفپوش بتنی (بیس کفپوش)

لايه زيرين کفپوش بتنی همان بتن نم داريست كه با پرس اوليه دستگاه اماده شده و تمام بار و تحمل فشار ها و خمش ها به عهده لايه زيرين كفپوش بتنی ميباشد. در حقيقت عيار بتن دانه بندي لازم و مناسب و پرس خوب و مناسب لايه زيرين كفپوش بتنی باعث بالا رفتن هر چه بيشتر مقاومت فشاري و خمشي كفپوش بتنی ميشود. شركت کیان برنا مبادرت به توليد كفپوش بتنی پرسی دو لايه با بهترين كيفيت و دانه بندي بسيار مناسب نموده است و در اين راستا براي بالا بردن كيفيت كفپوش هاي بتنی توليدي خود مجهز به آزمايشگاه استاندارد ميباشد و كفپوشهاي بتنی توليدي اين شركت به صورت رندوم توسط بخش طرح و توسعه اين شركت مورد آزمايش قرار ميگيرند. 

این محصول به صورت بسته بندی ( تسمه کشی و سلفون کشی) همراه با پالت به منظور سهولت در بارگیری و تخلیه و همچنین سلامت کامل محصول در برابر صدمه احتمالی هنگام بارگیری، ارسال و تخلیه،تحویل کارفرما میگردد.

 

کفپوش بتنی پرسی               کفپوش بتنی پرسی 

 

 

مشخصات فنی کفپوش بتنی پرسی 20*20 طوسی

مشخصات
مشخصات عمومی
نام محصول کفپوش بتنی پرسی 20*20(ضخامت 6 سانتی متر)
رنگ بندی طوسی
ارتفاع (H) * عرض (W) * طول (L) 20 سانتی متر
نوع بسته بندی به صورت پالت چوبی تسمه کشی و سلفون پیچی شده
ظرفیت خاور 40 متر مربع
ظرفیت کامیون تک محور 75 متر مربع
ظرفیت تریلی 10 پالت یا 150 متر مربع
ظرفیت تولید کارخانه 3000 متر مربع روزانه
ضخامت (W) 20 سانتی متر
مشخصات قطعه بتنی
ابعاد کفپوش بتنی پرسی 20*20 سانتی متر
فرآیند تولید پرس خشک (Dry press)
نوع سیمان پرتلند تیپ2
مقاومت خمشی 35 مگاپاسکال ( 350 کیلوگرم بر سانتی متر مربع)
مقاومت دمایی بعد از 50 سیکل یخبندان آسیب ندیده است.
مقاومت در برابر سرما بیش از 40 سانتی گراد زیر صفر
حداقل مقاومت فشاری حاصل از لغزه گیری 30 مگا پاسکال ( 400 کیلوگرم بر سانتی متر مربع)
مقاومت سایشی 20 میلیمتر حداکثر طول سایش هر نمونه
جمع شدگی خطی حداکثر 0.25 میلیمتر
عیار بتن 450 کیلوگرم بر متر مکعب
وزن هر قطعه 5.4 کیلوگرم
نفوذ آب کمتر از 4 درصد وزنی
وزن هر متر مربع 135 کیلوگرم
نسبت آب به سیمان 0.3w/c
تعداد در متر هر متر مربع 25 عدد
تعداد در هر پالت 15 مترمربع
نوشتن نظر جدید

توجه: استفاده از کدهای HTML مجاز نمی باشد!

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×