شبیه ساز کفپوش

سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش کیان برنا:

سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش کیان برنا یک برنامه کاربردی پیش از مرحله انتخاب محصول است، که به شما کمک می کند تا قبل از مرحله انتخاب، اجرا و نصب کفپوش بتنی برای محوطه مورد نظرتان یک دید کلی از نمای کف محوطه و نتیجه پروژه تان داشته باشید.

توجه : برای مشاهده و کار با سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش گروه تولید صنعتی کیان برنا باید عضو سایت باشید، چنانچه پیشتر در سایت ثبت نام کرده اید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

 

امکانات سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش کیان برنا:

:: انتخاب نوع کفپوش

:: انتخاب نوع چینش و چیدمان چندین کفپوش بصورت همزمان

:: انتخاب رنگ کفپوش منتخب

:: انتخاب محوطه های گوناگون

:: قابلیت ذخیره فایل پیش طراحی به نام خود کاربر برای ارجاع به دپارتمان فروش کیان برنا و دریافت مشاوره و همچنین تخمین قیمت چیدمان کفپوش مورد نظر

:: قابلیت دریافت خروجی بصورت عکس برای کاربر

 

 

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا:

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در ‏سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در ‏مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند ‏سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و ‏رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم.‏ محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، ‏مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. سازه های بتنی گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به ‏سه دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×