شبیه ساز کفپوش

شبیه ساز کفپوش

سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش کیان برنا


سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش کیان برنا یک برنامه کاربردی پیش از مرحله انتخاب محصول است، که به شما کمک می کند تا قبل از مرحله انتخاب، اجرا و نصب کفپوش بتنی برای محوطه مورد نظرتان یک دید کلی از نمای کف محوطه و نتیجه پروژه تان داشته باشید.

:: امکانات سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش کیان برنا

- انتخاب نوع کفپوش
- انتخاب نوع چینش و چیدمان چندین کفپوش بصورت همزمان
- انتخاب رنگ کفپوش منتخب
- انتخاب محوطه های گوناگون
- قابلیت ذخیره فایل پیش طراحی به نام خود کاربر برای ارجاع به دپارتمان فروش کیان برنا و دریافت مشاوره و همچنین تخمین قیمت چیدمان کفپوش مورد نظر
- قابلیت دریافت خروجی بصورت عکس برای کاربر

 

:: برای مشاهده و کار با سیستم شبیه ساز آنلاین کفپوش گروه تولید صنعتی کیان برنا باید عضو سایت باشید، چنانچه پیشتر در سایت ثبت نام کرده اید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

:: در صورت داشتن پرسش و یا درخواست اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان فروش گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به شماره 02154007 تماس حاصل فرمایید.

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در ‏سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در ‏مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند ‏سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و ‏رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم.‏ محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، ‏مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×