شبیه ساز کیان برنا

شبیه ساز کف و نمای کیان برنا

سیستم شبیه ساز آنلاین موزاییک و کفپوش، ویژوالایزر محصولات کف و نما


سیستم شبیه ساز آنلاین کف و نمای کیان برنا یا ویژوالایزر کیان برنا یک برنامه کاربردی پیش از مرحله انتخاب محصول است، که به شما این امکان را می دهد تا قبل از مرحله انتخاب، اجرا و نصب محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا برای محوطه یا نمای داخلی و خارجی بنای مورد نظرتان یک دید کلی از نتیجه پروژه تان داشته باشید.

سیستم شبیه سازآنلاین کف و نمای کیان برنا یا ویژوالایزر کیان برنا دارای دو قسمت است، قسمت اول شامل بارگزاری تصویر شماست که با گرفتن عکسی کیفیت دار و دقیق از نما و محوطه بنای خود می توانید فرآیند شبیه سازی نما و محوطه را با محصولات ما روی تصویر خود مشاهده کنید. قسمت دوم تعدادی تصاویر و فضاهای از پیش تعیین شده ای هستند که شما می توانید محصولات کیان برنا را روی آن پیاده سازی کنید و نتیجه را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

:: امکانات سیستم شبیه سازآنلاین محصولات کیان برنا

  • انتخاب انواع مختلف کفپوش و دیوارپوش
  • بارگزاری تصویر مورد نظر شما از فضا و محوطه تان و پیاده سازی محصولات کف و دیوار
  • انتخاب تصاویر و فضاهای از پیش تعریف شده و پیاده سازی محصولات کف و دیوار
  • انتخابمحصولات کف و دیوار با رنگ منتخب
  • انتخاب محوطه های گوناگون
  • قابلیت ذخیره فایل پیش طراحی به نام خود کاربر برای ارجاع به دپارتمان فروش کیان برنا و دریافت مشاوره از کارشناس فروش
  • قابلیت دریافت خروجی بصورت عکس برای کاربر
  • جستجوی محصول با نام
  • انتشار تصویر نهایی به شبکه های اجتماعی و دیگر پلتفرم ها

:: برای مشاهده و کار با سیستم شبیه ساز آنلاین کف و نمای گروه تولید صنعتی کیان برنا باید عضو سایت باشید، چنانچه پیشتر در سایت ثبت نام کرده اید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.


:: در صورت داشتن پرسش و یا درخواست اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان فروش گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به شماره 02154007 تماس حاصل فرمایید.

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×