شرایط حمل و تحویل کالا

نحوه ارسال و تحویل بار

شرایط و قوانین ارسال و تحویل بار در گروه تولیدی صنعتی کیان برنا


محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا مستقیم از کارخانه این گروه تولیدی صنعتی به مشتریان در سراسر کشور ارسال می ‏گردد و برای این بخش از خدمات این شرکت هیچ محدودیتی از نظر مکان جغرافیایی وجود ندارد. از شمالی ترین نقطه ایران تا ‏جنوبی ترین، از شرقی ترین تا غربی ترین. بارگیری و ارسال بار با توجه به نوع محصول به دو روش دست چین و یا پالتی می باشد. لازم به ذکر است کلیه بارگیری ها از ‏کارخانه کیان برنا رایگان میباشد. هماهنگی و ارسال بار به محل پروژه در این گروه تولیدی صنعتی به دو صورت انجام میگیرد:

‏1- ارسال بار بطور کامل توسط شرکت کیان برنا انجام میگیرد، در اینصورت پس از برآورد وزن بار و مشخص کردن نوع ماشین ‏حمل، از باربری های معتبر و مجرب استعلام قیمت گرفته میشود و بعد از هماهنگی و تاییدیه مسئول پروژه (مشتری) بارگیری ‏انجام شده و در زمان مقرر ارسال میگردد. ‏

2- هماهنگی ماشین حمل از طرف پروژه ( مشتری) انجام گرفته و برای بارگیری به کارخانه مراجعه میکند، در اینصورت طبق ‏هماهنگی و تاییدیه مسئول پروژه ( مشتری)، بارگیری انجام شده و محصول سفارش تحویل راننده پروژه داده میشود.‏

 

:: در صورت داشتن پرسش و یا درخواست اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان فروش گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به شماره 02154007 تماس حاصل فرمایید.

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×