شرایط حمل و تحویل کالا

نحوه ارسال و تحویل بار

شرایط و قوانین ارسال و تحویل بار در گروه تولیدی صنعتی کیان برنا


محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا مستقیم از کارخانه این گروه تولیدی صنعتی به مشتریان در سراسر کشور ارسال می ‏گردد و برای این بخش از خدمات این شرکت هیچ محدودیتی از نظر مکان جغرافیایی وجود ندارد. از شمالی ترین نقطه ایران تا ‏جنوبی ترین، از شرقی ترین تا غربی ترین. بارگیری و ارسال بار با توجه به نوع محصول به دو روش دست چین و یا پالتی می باشد. هماهنگی و ارسال بار به محل پروژه در این گروه تولیدی صنعتی به دو صورت انجام میگیرد:

‏1- ارسال بار بطور کامل توسط شرکت کیان برنا انجام میگیرد، در اینصورت پس از برآورد وزن بار و مشخص کردن نوع ماشین ‏حمل، از باربری های معتبر و مجرب استعلام قیمت گرفته میشود و بعد از هماهنگی و تاییدیه مسئول پروژه (مشتری) بارگیری ‏انجام شده و در زمان مقرر ارسال میگردد. ‏

2- هماهنگی ماشین حمل از طرف پروژه ( مشتری) انجام گرفته و برای بارگیری به کارخانه مراجعه میکند، در اینصورت طبق ‏هماهنگی و تاییدیه مسئول پروژه ( مشتری)، بارگیری انجام شده و محصول سفارش تحویل راننده پروژه داده میشود.‏

 

:: در صورت داشتن پرسش و یا درخواست اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان فروش گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به شماره 02154007 تماس حاصل فرمایید.

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند. که می توان به مهم ترین محصولات تولیدی کیان برنا یعنی موزاییک پلیمری، واش بتن، بتن اکسپوز، قلوه سنگ، آجر رستیک و دال بتنی پیش ساخته اشاره کرد. 


logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×