درباره‌ کیان برنا

درباره کیان برنا

اهداف و چشم انداز گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان


گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در ‏سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزایای خود را در ‏مقابل رقبا فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند ‏سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و ‏رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم.‏ محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، ‏مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. سازه های بتنی گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به ‏سه دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از قبیل مشاوره در انتخاب بهترین و مناسب ترین کفپوش به نسبت شرایط جوی محیط شما، دریافت کاتالوگ و لیست قیمت بروز محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا و همچنین هماهنگی برای حضور در شوروم شرکت برای دیدن محصولات با دپارتمان فروش گروه تولیدی صنعتی کیان برنا تماس حاصل فرمائید.

 

برخی از تولیدات کیان برنا شامل ‏مصالح زیر می باشند:

:: کفپوش بتنی کیان برنا

- موزاییک واش بتن
- موزاییک پلیمری
- موزاییک پرسی ساده
- کفپوش بتنی پرسی

- کفپوش بتنی ویبره ای

:: جدول بتنی کیان برنا

- جدول بتنی پرسی خشک
- جدول بتنی پرسی خیس
- جدول دورباغچه ای فانتزی (جدول واش بتن، جدول بتنی پلیمری، جدول بتنی پرسی، ‏جدول بتنی ویبره ای)

:: دیگر محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا

- دال بتنی
- نرده بتنی پلیمری

- دور درختی بتنی
- گلدان پلیمری
- صندلی پلیمری
- دیوارپوش پلیمری
- کف پله پلیمری

:: همچنین می توانید با جستجوی نام هر کدام از محصول های تولید شده کیان برنا در موتورهای جستجو، نام سایت گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان را در صفحه نخست موتورهای جستجو مشاهده کنید.‏

 

درباره گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در ‏سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در ‏مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند ‏سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و ‏رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم.‏ محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، ‏مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. سازه های بتنی گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به ‏سه دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×