درباره‌ کیان برنا

درباره کیان برنا

اهداف و چشم انداز گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان


گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در ‏سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزایای خود را در ‏مقابل رقبا فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند ‏سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و ‏رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم.‏ محصولات و فرآورده های تولیدی گروه تولیدی صنعتی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، ‏مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. سازه های بتنی گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به ‏سه دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند. در سال های اخیر گروه تولیدی صنعتی کیان برنا برای تکمیل سبد محصولات ساختمانی خود برآن شد تا فعالیت خود را در ارائه محصولات نما نیز گسترش دهید.

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا آماده ساخت قطعات بتنی سفارشی جهت هر گونه خدمات راه سازی و عمرانی می باشد. برای این منظور می توانید برای سفارش و تولید قطعات پیش ساخته بتنی در هر ابعادی با دپارتمان فروش تماس حاصل فرمایید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از قبیل مشاوره در انتخاب بهترین و مناسب ترین کفپوش به نسبت شرایط جوی محیط شما، دریافت کاتالوگ و لیست قیمت بروز محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا و همچنین هماهنگی برای حضور در شوروم محصولات با دپارتمان فروش گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به شماره 02154007 تماس حاصل فرمائید.

برخی از تولیدات کیان برنا شامل ‏مصالح ساختمانی زیر می باشند:

:: کفپوش بتنی کیان برنا

- موزاییک بتنی پلیمری

- موزاییک واش بتن

- موزاییک واش بتن آنتیک
- کفپوش بتنی پرسی
- موزاییک پرسی ساده
- کفپوش بتنی ویبره ای
- کفپوش بتنی ویبره ای پازلی

:: محصولات نما کیان برنا

- آجر نما رستیک

- آجر نما نسوز
- آجر نما رسی
- بتن اکسپوز و بتن نما
- دیوارپوش پلیمری

:: جدول بتنی کیان برنا

- جدول دورباغچه ای فانتزی (جدول واش بتن، جدول بتنی پلیمری، جدول بتنی پرسی، ‏جدول بتنی ویبره ای)

- جدول بتنی پرسی خشک
- جدول بتنی پرسی خیس

:: دیگر محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا

- دال بتنی

- سنگ رودخانه ای

- سنگ لاشه ورقه ای
- نرده بتنی پلیمری
- گلدان و صندلی پلیمری

- آبراه بتنی و نیم جوی

- دور درختی بتنی
- کف پله پلیمری
 

:: همچنین می توانید با جستجوی نام هر کدام از محصول های تولید شده کیان برنا در موتورهای جستجو، نام سایت گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان را در صفحه نخست موتورهای جستجو مشاهده کنید.‏

 

درباره گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در ‏سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در ‏مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند ‏سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و ‏رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم.‏ محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، ‏مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×