درباره‌ کیان برنا

کیان برنا | تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

اهداف، چشم انداز و خلاصه ای از سرگذشت بزرگترین تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته


گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان با مدیریت مهندس امیرحسین طهمورث پور نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته و مصالح ساختمانی در سراسر کشور فعالیت دارد. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزایای خود را در مقابل رقبا فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات و فرآورده های تولیدی گروه تولیدی صنعتی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. سازه های بتنی و مصالح تولیدی گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، دیوارپوش و نما، جدول بتنی و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

بزرگترین تولیدکننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی

کیان برنا در سال 1399 توانست با حجم تولید 3500 متر مربع محصول در روز، بزرگترین تولیدکننده حوزه سنگ مصنوعی و قطعات بتنی معرفی شود، با همین انگیزه به سازندگان، معماران و همکاران این وعده را می دهیم که می توانند بی هیچ دغدغه ای محصولات پروژه های عظیم خود را از کیان برنا تامین کنند.

مزایا و برتری های کیان برنا

  • حجم تولید 3500 متر مربع محصول در روز
  • 13 خط تولید محصولات سنگ مصنوعی و قطعات بتنی
  • واحد باربری به روز برای ارسال محصولات در کوتاه ترین زمان به سراسر ایران
  • آزمایشگاه تست بتن و قطعات بتنی تولید شده
  • طرح اختلاط ویژه بتن (نسبت ترکیب مواد سازنده) برای تمامی محصولات
  • کسب گواهی و استانداردهای مورد نیاز برای پروژه های عمرانی بزرگ
  • کیفیت قالب و دستگاه های تولید قطعات بتنی

روش استعلام تاییدیه استاندارد محصولات بتنی کیان برنا

خریداران گرامی می توانند با ارسال شماره استاندارد 6688842008 شرکت کیان برنا به سامانه پیامکی 10001517 اداره استاندارد از صحت نشان استاندارد و کیفیت محصولات تولید شده گروه تولیدی صنعتی کیان برنا اطمینان حاصل فرمایند.

فیلم خطوط تولید و کارخانه کیان برنا

فیلم خطوط تولید کیان برنا از زبان مدیر شرکت کیان برنا مهندس امیرحسین طهمورث (کارآفرین و مدیر عامل گروه تولیدی صنعتی کیان برنا)

لیست محصولات و تولیدات کیان برنا

کفپوش بتنی

دیوارپوش و نما

جدول و نرده بتنی

دیگر محصولات و فرآورده های بتنی

:: گروه تولیدی صنعتی کیان برنا آماده ساخت و سفارش سازی محصولات، مصالح و فرآورده های بتنی پیش ساخته تولیدی برای هرگونه پروژه ساختمانی، عمرانی و راه سازی در مقیاس بزرگ و کوچک می باشد همچنین برای انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول، دریافت کاتالوگ و لیست قیمت روز و هماهنگی برای حضور در شوروم محصولات کیان برنا می توانید با دپارتمان فروش گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به شماره 02154007 تماس حاصل فرمایید.

:: همچنین می توانید با جستجوی نام هر کدام از محصول های تولید شده کیان برنا در موتورهای جستجو، نام سایت گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان را در صفحه نخست موتورهای جستجو مشاهده کنید.

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند. که می توان به مهم ترین محصولات تولیدی کیان برنا یعنی موزاییک پلیمری، واش بتن، بتن اکسپوز، قلوه سنگ، آجر رستیک و دال بتنی پیش ساخته اشاره کرد. 


logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×