تعادل قیمت‌ها با پیش خرید مصالح ساختمانی در بورس کالا

متن کامل

تعادل قیمت ها با پیش خرید مصالح ساختمانی در بورس کالا

 

۲۱فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱


تعادل قیمت‌ها با پیش خرید مصالح ساختمانی در بورس کالا
رییس مجلس با اشاره به تصویب طرح جهش تولید مسکن در مجلس نوشت: برای پیش بینی پذیر کردن قیمت تمام شده، تمهیدات لازم برای پیش خرید مصالح ساختمانی در بورس کالا درنظر گرفته شده است.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت

تعهد دادیم نام سال برای مجلس زینت تابلوها و سخنرانی ها نشود.مجلس در همین چند روز ابتدای سال، قانون جهش تولید مسکن برای تولید سالانه یک میلیون واحد مسکن را تصویب کرد. بر اساس این قانون، زمین های دولتیِ احتکارشده پس از شفاف سازی، وارد چرخۀ تولید مسکن برای مردم خواهند شد.

برای پیش بینی پذیر کردن قیمت تمام شده، تمهیدات لازم برای پیش خرید مصالح ساختمانی در بورس کالا درنظر گرفته شده است وبرای کاهش هزینه ها نیز تخفیف 30 درصدی در صدور پروانه ساخت و پایان کار اعمال خواهد شد. قانون تحول آفرین جهش مسکن، می تواند موتور پیشران تولید و اشتغال در کشور باشد.

23 فروردین 1400
تعداد بازدید: 380
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: https://www.tasnimnews.com/fa/news/1400/01/21/2481795/

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×