آشفتگی بازار مصالح ساختمانی دو وزیر صمت و اقتصاد را به مجلس می آورد

متن کامل

آشفتگی بازار مصالح ساختمانی دو وزیر صمت و اقتصاد را به مجلس می آورد

1399/12/09 18:08:54


آشفتگی بازار مصالح ساختمانی دو وزیر صمت و اقتصاد را به مجلس می آورد
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تحقیق و تفحص از دو وزارتخانه صمت و اقتصاد به دلیل افزایش قیمت مصالح ساختمانی اشاره کرد.

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمدرضا رضائی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

باتوجه به عدم پاسخگویی وزیر اقتصاد و وزیر صمت به مجلس و ناکارآمدی این دو وزارتخانه برای کنترل بازار و تاثیر قیمت گذاری های دستوری و بورس کالا بر آشفتگی بازار مصالح ساختمانی که منتج به پدیدآمدن رانت و بازار حاشیه شده است، کمیسیون عمران مقدمات تحقیق و تفحص از این دو وزارتخانه را شروع کرد.

پایان پیام

10 اسفند 1399
تعداد بازدید: 221
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.icana.ir/fa/news/469383/
نوشتن نظر جدید

توجه: استفاده از کدهای HTML مجاز نمی باشد!

نظرات

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×