۲۱ هزار ورق پارکت خارجی قاچاق در اردبیل کشف شد

متن کامل

رئیس پلیس امنیت اقتصادی اردبیل

۲۱ هزار ورق پارکت خارجی قاچاق در اردبیل کشف شد

۲ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۳


۲۱ هزار ورق پارکت خارجی قاچاق در اردبیل کشف شد

اردبیل - رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از تولیدات داخلی در حوزه مصالح ساختمانی یک انبار دپوی پارکت خارجی قاچاق در شهرستان اردبیل شناسایی ۲۱ هزار ورق پارکت کشف شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ جعفری از شناسایی و کشف انبار نگهداری ورق های پارکت خارجی قاچاق در شهرستان اردبیل خبر داد و اظهار کرد: در راستای حمایت از تولیدات داخلی در حوزه مصالح ساختمانی بویژه پارکت و به منظور مقابله با سودجویان با رصد اطلاعاتی و هوشیاری کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی، یک انبار دپوی پارکت خارجی قاچاق در شهرستان اردبیل شناسایی شد.

وی با بیان اینکه از این انبار بیش از ۲۱ هزار ورق پارکت خارجی قاچاق کشف و ضبط شد، افزود: در بررسی کارشناسان ارزش اموال کشف شده بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل ادامه داد: پس از دستگیری متهم پرونده و پلمب انبار پرونده تخلف و قاچاق تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.

جعفری از مردم خواست برای مبارزه با قاچاق و برهم زنندگان نظم بازار و نیز مخلان عرصه تولید داخلی با پلیس همکاری کنند و گزارشات خود را از طریق شماره ۱۱۰ به این مرکز اعلام کنند.

3 اسفند 1399
تعداد بازدید: 420
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.mehrnews.com/news/5151907/

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×