پلمب ۶ کارگاه غیرمجاز مصالح ساختمانی

متن کامل

پلمب ۶ کارگاه غیرمجاز مصالح ساختمانی

۶ کارگاه غیرمجاز تیرچه بلوک در بخش دشت ارژن شیراز پلمب شد.

تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲


پلمب ۶ کارگاه غیرمجاز مصالح ساختمانی

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز فارس، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: ۶ کارگاه غیرمجاز تیرچه بلوک در بخش دشت ارژن شیراز توسط اجرای احکام این ادراه کل پلمپ شد.

غلامرضا سالاری افزود: طبق گزارش اداره کل استاندارد، تولیدات این کارگاه ها به لحاظ کیفی و عدم رعایت موازین استاندارد، قابلیت استفاده در ساخت و ساز ها را نداشته و عرضه آن ها توسط این واحد ها عملی خلاف قانون تلقی می شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس اضافه کرد: مقرر شده با نظارت های مستمر از ادامه فعالیت کارگاه های مصالح ساختمانی فاقد مجوز جلوگیری به عمل آید و در این راستا از شهروندان نیز تقاضا داریم تا ضمن تهیه مصالح استاندارد از مراکز معتبر و مورد تایید، واحد های غیرمجاز تولید مصالح ساختمانی را به اداره کل استاندارد گزارش تا با متخلفان برخورد شود.

26 بهمن 1399
تعداد بازدید: 377
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.fars.iribnews.ir/fa/news/3018694/

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×