انتقاد از آشفتگی بازار مصالح ساختمانی/کارخانجات تولید بتن تعطیل شد

متن کامل

انتقاد از آشفتگی بازار مصالح ساختمانی/کارخانجات تولید بتن تعطیل شد

۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳


انتقاد از آشفتگی بازار مصالح ساختمانی/کارخانجات تولید بتن تعطیل شد
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به آشفتگی بازار مصالح ساختمانی، گفت: کارخانجات تولید بتن تعطیل شده است.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خلیل محبت خواه اظهار کردد: در شرایط کنونی نیاز است که صنعت ساختمان بیش از پیش فعال شود و انبوه سازان به عنوان بازوان قدرتمند در مسیر تولید مسکن می توانند با توان اجرایی بالا و قدرت سرمایه گذاری حوزه مسکن را با راهبردهای دولت از رکود خارج کنند.

وی افزود: تحریم های یکجانبه غرب علیه ایران در کنار کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان از مهمترین چالش های جدی طی سال های اخیر بوده است.

وی تصریح کرد: در این میان صنایع مرتبط با صنعت ساختمان بیشترین زیان را متحمل شده اند اما علیرغم این موضوع و تعطیلی کارخانه های بتن به دلیل آلودگی هوای تهران پروژه تهرانسر، به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است و به لحاظ تامین مصالح و کیفیت اجرا در هیچ کدام از بلوک ها دچار مشکل نیستیم.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران ادامه داد: با این حال به صورت خاص در پروژه تهرانسر تاکید بر حضور مستمر دستگاه نظارت و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در تمام پروژه ها و همچنین نظارت بر روند اجرا ، به حد نصاب رسیدن نیروی کار و مهم تر از همه ایمنی گودبرداری ها در جهت حفظ جان کارگر ان و مهندسان است.

21 دی 1399
تعداد بازدید: 258
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.tasnimnews.com/fa/news/1399/10/21/2429508/
نوشتن نظر جدید

توجه: استفاده از کدهای HTML مجاز نمی باشد!

نظرات

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان نزدیک به دو دهه می باشد که درحوزه تولید و توزیع قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. ما به این مفتخریم که در سال های فعالیت مان توانسته ایم برتری و مزیت های خود را در مقابل رقبای خود فزونی ببخشیم. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات و فرآورده های بتنی کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محصولات محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش های بتنی، جدول های بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×