معادن راکد استان اردبیل فعال می‌شود

متن کامل

به منظور تامین مصالح پروژه های عمرانی

معادن راکد استان اردبیل فعال می شود

۱۳۹۹/۱۰/۰۳ ۱۴:۴۷


مصالح ساختمانی
رئیس سازمان صمت استان اردبیل از فعال سازی معادن راکد در جهت تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه‌های عمرانی خبر داد.

به گزارش ایلنا، رامین صادقی در ارتباط با فعال سازی معادن راکد استان اردبیل عنوان کرد: فعال سازی معادن راکد در جهت تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه های عمرانی در دستور کار است.

وی رونق بخشیدن به معادن استان و پیشرفت عملیاتی پروژه های معدنی را در گرو تسریع در پاسخگویی دستگاه های اجرایی به استعلامات سازمان صمت دانست.

رئیس سازمان صمت استان ضمن تشریح اقدامات انجام گرفته در خصوص روند واگذاری پهنه معدنی به شرکت شستا, تاکید کرد: اقدامات انجام یافته، میزان پیشرفت، چگونگی واگذاری و همچنین جبران خسارت شرکت قبلی توسط شرکت شستا تا هفته آینده تعیین تکلیف شود.

7 دی 1399
تعداد بازدید: 390

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×