ضرورت استفاده ازمصالح ساختمانی دارای پروانه استاندارد در پروژه‌ها

متن کامل

مدیرکل استاندارد لرستان تاکید کرد

ضرورت استفاده ازمصالح ساختمانی دارای پروانه استاندارد در پروژه ها

۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۰


ضرورت استفاده ازمصالح ساختمانی دارای پروانه استاندارد در پروژه‌ها
خرم آباد- مدیرکل استاندارد لرستان بر ضرورت استفاده از مصالح ساختمانی دارای پروانه استاندارد در پروژه های عمرانی این استان تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، مرضیه قنبریان در نشست ویدئو کنفرانس شورای استاندارد لرستان، ضمن اشاره به مواد قانونی و قوانین بالادستی از جمله قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، آئین نامه نظارت بر اجرای استانداردهای اجباری مصالح ساختمانی و اظهار داشت: در پروژه های عمرانی باید از مصالح ساختمانی دارای پروانه استاندارد معتبر استفاده شود و لازم است تمام دستگاه های اجرایی ذیربط نسبت به اقدام به موقع در خصوص مصوبات شورای استاندارد استان، اهتمام ویژه داشته باشند.

وی، اهمیت نظارت و کنترل فرآورده تیرچه خرپایی مورد مصرف در سقف های تیرچه بلوک، و نقش مهم این فرآورده در ایمنی و سلامت شهروندان را بیان کرد و گفت: اقداماتی از قبیل برخورد قانونی با واحدهای تولیدی متخلف که بدون اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اقدام به تولید فرآورده مذکور می کنند و مواردی از این قبیل می تواند به صورت مداوم و با همکاری همه دستگاه های اجرایی مرتبط در راستای ایمنی ساخت و ساز، موجب تأمین ایمنی و سلامت شهروندان و دستیابی به توسعه پایدار شود.

گودرز امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان نیز در این جلسه با اشاره به جدیت در پیگیری استاندارد سازی مصالح ساختمانی به ویژه تیرچه خرپایی، گفت: بایستی به واحدهای صنفی تولیدکننده تیرچه خرپایی و خرپای تیرچه اخطار داده شود که حداکثر ظرف مدت دو ماه استانداردسازی فرآورده موصوف را از اداره کل استاندارد پیگیری کنند.

وی، عنوان کرد: همه واحدهای تولیدکننده تیرچه خرپایی و خرپای تیرچه دارای مجوز، بایستی سیستم های نرم افزاری طراحی و ساخت تیرچه را تهیه کنند تا بتوان بر اساس آن امکان طراحی سیستمی و اعمال نظارت ناظرین برابر استانداردهای ملی موجود را حین طراحی و ساخت تیرچه فراهم کنند.

3 آذر 1399
تعداد بازدید: 372

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×