گرانفروشی واحدهای تولید بتن در بویراحمد/جریمه ۲۵۰ میلیونی واحد متخلف

متن کامل

گرانفروشی واحدهای تولید بتن در بویراحمد/جریمه ۲۵۰ میلیونی واحد متخلف

۱۴:۲۴ ۱۳۹۹-۸-۲۷


گرانفروشی واحدهای تولید بتن در بویراحمد/جریمه ۲۵۰ میلیونی واحد متخلف
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت یکی دیگر از کارخانه های مصالح ساختمانی (تولیدی بتن) به علت گرانفروشی در بویراحمد خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، براتعلی صالحی گفت: در بازرسی کارشناسان در قالب گشت مشترک مبنی بر اینکه شرکت های تولیدی مصالح ساختمانی مبادرت به فروش بیش از نرخ مصوب می کنند برای یکی از این واحدها به دلیل گرانفروشی تشکیل پرونده و به این مرجع ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: پرونده مزبور پس از سیر مراحل قانونی جهت رسیدگی به شعبه هیات بدوی تعزیرات یاسوج ارجاع شد.

مدیرکل تعزیرات اظهار داشت: پس از اعتراض در رای شعبه بدوی و پس از احضار مدیر این شرکت در شعبه تجدید نظر و تفهیم اتهام وارده و استماع دفاعیات و احراز تخلف انتسابی متهم را به پرداخت جزای نقدی به میزان ۲۵۰ میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.

28 آبان 1399
تعداد بازدید: 398

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×