تولید مصالح ساختمانی از زباله در چابکسر | به دنبال توسعه این کسب و کار در گیلان هستیم

متن کامل

مشاور پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی

تولید مصالح ساختمانی از زباله در چابکسر | به دنبال توسعه این کسب و کار در گیلان هستیم

۱۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸


تولید مصالح ساختمانی از زباله
دوستدار گفت: به دنبال توسعه این کسب و کار در سایر شهرستانهای استان با استفاده از تجربه موفق صورت گرفته در چابکسر هستیم.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، امید دوستدار مشاور پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی استان گیلان در حاشیه حضور در رودسر در گفتگو با دیارمیرزا اظهار کرد: زباله مشکل بزرگ شمال کشور است و تلاش زیادی صورت گرفته این معضل برطرف شود.

وی با بیان اینکه طی سالهای گذشته بودجه مورد نیاز برای رفع مشکل زباله اختصاص نیافته است، افزود: در بخش چابکسر یک شرکت دانش بنیان توانسته است که از زباله مصالحی چون بلوک و آجر تولید کند.

دوستدار با ابراز خرسندی از ورود شرکت های دانش بنیان در این زمینه گفت: به دنبال توسعه این کسب و کار در سایر شهرستانهای استان با استفاده از تجربه موفق صورت گرفته در چابکسر هستیم.

مشاور پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه اشتغالزایی صورت گرفته در این راستا گفت: تولید مصالح از زباله علاوه بر مزیتهای محیط زیستی منجر به اشتغالزایی نیز می شود.

12 مهر 1399
تعداد بازدید: 373
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.tnews.ir/site/f516175346626.html?refc=1

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×