شرط کاهش قیمت فولاد

متن کامل

سرپرست وزارت صمت مطرح کرد:

شرط کاهش قیمت فولاد

جعفر سرقینی

20 شهریور ۱۳۹۹ ،‏ ۱7:41


سرپرست وزارت صمت گفت: اگر عرضه های فولادسازان به موقع باشد مطمئنا باعث تثبیت قیمت این محصولات در بازار خواهد گردید

 

به گزارش اقتصادآنلاین ، جعفر سرقینی سرپرست وزارت صمت در آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان با اشاره به تامین کلیه مصالح مورد نیازصنعت ساختمان در کشور گفت: به پشتوانه ذخایر عظیم معدنی داخلی توانسته ایم تمام مصالح مورد نیاز صنایع ساختمانی کشور را تامین کنیم و علاوه بر پشتیبانی صنعت ساختمان، صادرات اقلام ساختمانی را هم با جدیت دنبال می کنیم .

وی گفت: هم اکنون دو برابر نیاز کشور تولید مصالح ساختمانی ، فولاد و ... داریم که این امر باعث شده این وزارتخانه اقلام مورد نیاز ساختمانی را به سهولت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد .

سرقینی، اهمیت صنعتی سازی ساختمان را مورد تاکید قرار داد و گفت: ساختمان سازان باید به دنبال سبک سازی، مقاومت و به ویژه ایمن سازی در مقابل زلزله و عایق سازی باشند .

سرپرست وزارت صمت با اظهار رضایت از عرضه منظم محصولات فولادی یادآور شد:اگر عرضه های فولادسازان به موقع باشد مطمئنا باعث تثبیت قیمت این محصولات در بازار خواهد گردید. همانطور که در هفته گذشته با عرضه منظم فولادسازان قیمت فولاد کاهش پیدا کرد و ادامه این روند موجب کاهش بیشتر قیمت ها خواهد شد.

 

 

وی اهمیت حمایت از فولادسازان کشور را مورد تاکید قرار داد و گفت: حمایت اصلی از فولادسازان این است که مواد اولیه اصلی آن ها تامین و در دسترس قرار گیرد که برای تحقق این امر نیز برنامه ریزی لازم را انجام خواهیم داد.

سرقینی با اشاره به صادرات مصالح ساختمانی گفت: از میان ۱۰میلیارد دلار صادرات بخش معدن و صنایع معدنی در سال گذشته، نزدیک به ۷میلیارد دلار آن مربوط به مصالح ساختمانی و فولادی بوده است و خوشبختانه ما یکی از عمده صادرکنندگان فولاد در منطقه هستیم.

22 شهریور 1399
تعداد بازدید: 409

نظرات

کیان برنا تولید کننده سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا نزدیک به دو دهه می باشد که در حوزه تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی پیش ساخته در سراسر کشور فعالیت می کند. تولید کالای اصیل و با کیفیت، تیم جوان و متخصص، قیمت همیشه رقابتی، فرآیند سفارش گذاری آسان و تحویل مطمئن بار دلیل ماندگاری کیان برنا در این سال ها بوده است. اعتبار و دلگرمی همیشگی ما، همراهی و رضایت مشتریان گرامی مان بوده که این مهم را همواره ارج می نهیم. محصولات کیان برنا تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشند و این موضوع با استفاده از دستگاه های اتوماتیک روز، مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت محقق شده است. محصولات گروه تولیدی صنعتی کیان برنا به چهار دسته کفپوش بتنی، جدول بتنی، محصولات نما و دیگر محصولات و فرآورده های بتنی پیش ساخته تقسیم می شوند.

kianborna's eNamad
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×